MARKEZ - garnitury

O pawilonie

Firma Markez pojawiła się na szczecińskim rynku w 1991 roku, co oznacza, że mamy wielką przyjemność obsługiwać naszych Klientów już od 27 lat. Zaczynaliśmy od jednego sklepu, dziś – dzięki stałemu i konsekwentnemu rozwojowi – możemy pochwalić się pięcioma placówkami. Wszystkie znajdują się w popularnych centrach handlowych – trzy w CH Fala, dwie w CH Turzyn. Od ponad ćwierć wieku dokładamy starań, aby każdy Klient opuszczał nasze progi zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany.

Od początku działania naszą pasją była moda męska. Szczycimy się tym, że w salonach Markez każdy mężczyzna znajduje coś odpowiedniego dla siebie. Posiadamy bardzo szeroką gamę produktów, a nasz profesjonalny i wykwalifikowany personel stara się zrozumieć potrzeby każdego Klienta i w jak największym stopniu wspiera go w procesie dokonywania właściwych zakupów.

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim garnitury na różne okazje. Doradzamy, jak ubierać się na spotkania biznesowe, w jaki sposób skompletować odpowiedni strój na konkretną okazję, oraz wspomagamy w doborze dodatków. Znakomicie czujemy się też w przestrzeni mody ślubnej i z przyjemnością wspieramy naszych Klientów w przygotowaniu się do tej niezwykle ważnej uroczystości.

Chętnie proponujemy także strój na inne okazje i dlatego gwarantujemy szeroki wybór marynarek sportowych, spodni, koszul, obuwia skórzanego oraz akcesoriów takich jak muchy, krawaty czy eleganckie spinki. Przykładamy wielką wagę do jakości obsługi i dlatego mogą być Państwo przekonani, że pracownicy naszych salonów zatroszczą się o wszystkie najdrobniejsze szczegóły podczas zakupów.

Moda męska to pasja, a my chcemy się nią dzielić z każdym naszym Klientem. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin i jesteśmy przekonani, że wspólnie znajdziemy coś perfekcyjnego i spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania.

http://markez.com.pl/

https://www.facebook.com/Markez-moda-m%C4%99ska-1774613092773485/?fref=profile_friend_list&hc_location=profile_browser