Obuwie

AVANGARD

  

KUMPEL

 

OBUWIE - KUMPEL

Oferujemy Państwu obuwie wizytowe damskie i męskie orazy wygodne antystresowe znanych marek - Solo Femme, Sagan, Big Star, Nik, Compol, Rieker, Jana Marco Tozzi. 

PRESTIGE

Pierwszy salon sprzedaży "Prestige" powstał w C.H. Fala w 1999r. już pierwszy rok naszej działalności pokazał, że szczeciński rynek obuwniczy był dość ubogi w ciekawą ofertę. Nasze klientki bardzo szybko przekonały się, że znajdują u nas to, czego szukają od dawna: styl, wygodę, różnorodność. W 2004r. powstał następny salon w C.H. Galaxy aby klienci mieli lepszy dostęp do naszej oferty. Aktualnie prowadzimy trzy salony sprzedaży. Opróczy w/w puntków na mapie Szczecin zapraszamy również do C.H.Gryf na prawobrzeżu. W naszej ofercie znajdą Państwo najmodniejsze modele obuwia damskiego oraz męskiego w danym sezonie. Zapraszamy 

10% rabatu dla stałych klientów.

SZNURÓWKA

W naszych sklepach gwarantujemy profesjonalną obsługę i duży wybór butów w rozmiarach od 18 do 40.
Pamiętajmy, że zakup obuwia DLA dziecka powinno odbywać się Z dzieckiem, a nie z patyczkiem, który nie posiada objętości, tęgości i ruchomości stopy dziecka.
Buty na prezent – niespodziankę nie są dobrym pomysłem. Jeśli babcia czy dziadek chcą kupić pierwsze buciki dla wnuczka, to zapraszamy podczas spaceru do naszego sklepu.
Stopy dzieci są wyjątkowe.

Zapraszamy

http://sznurowka.eu/index.php/zdrowe-buty/