"Psy i koty przed Falą urlopów"

04 maja 2012
 
Już 19 maja od godz 11 na parkingu przed Centrum Handlowym Fala odbędzie się festyn  "Psy i koty przed falą urlopów". Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Na każdego gościa czeka wiele atrakcji.
 
Głównym celem festynu będzie m.in. dotarcie do jak największej grupy mieszkańców Szczecina i zapoznanie ich z problemami schroniska, nadmiernym jego przepełnieniem, a także z problemem wakacyjnym - co zrobić z psem podczas urlopu. Każdy będzie mógł porozmawiać z lekarzem weterynarii, dowiedzieć się więcej o zachowaniu psów,  a przede wszystkim co zrobić gdy nasz pies nie chce nas słuchać.

Atrakcją Festynu będzie mammobus, który będzie przeprowadzał bezpłatne badania piersi u kobiet w wieku 50-69 lat. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do wykonania badań. Warto dbać o swoje zdrowie! Badanie mammograficzne nie wymaga żadnych przygotowań! Wystarczy przyjść i udać się do mammobusu.

A najmłodszych zapraszamy do zabawy na wielkich, dmuchanych zabawkach wystawionych przed CH Fala! Nielimitowany czas szaleństwa zapewniamy każdemu milusińskiemu, który pojawi się na Festynie!

Obecnie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie przebywa 270 psów i około 30 kotów. Wszyscy nasi podopieczni chcą być kochani, przytulani, głaskani, marzą o kawałku podłogi z własnym posłaniem, długich spacerach i odrobinie miłości. Dosyć już mają siedzenia w przepełnionych boksach i codziennego bezskutecznego wypatrywania zza krat swojego przyszłego opiekuna. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego schroniska i jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedniego przyjaciela. Bardzo chętnie przyjmiemy niepotrzebne ręczniki, koce, które przydadzą się do wykładania klatek naszym małym kociętom i szczeniętom, a także karmę, bo przecież każdy nowy przysmak o wiele lepiej smakuje.
 
Schronisko przy ulicy Wojska Polskiego 247 można odwiedzać codziennie w godzinach 9.00 -16.00, a także wirtualnie na naszej stronie internetowej