PIKNIK Z FALĄ

24 sierpnia 2011

 

   

Już 3 września 2011 roku na parkingu Centrum Handlowego Fala odbędzie się Piknik Rodzinny! Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Na każdego gościa czeka wiele atrakcji!

Piknik startuje o godzinie 10:00. Zapraszamy Państwa do udziału w licznych konkursach i quizach. W trakcie Pikniku będzie można wygrać wiele atrakcyjnych nagród:

pakiety medyczne, karnety na siłownię, wagi kuchenne, sprzęt AGD, aparaty fotograficzne, alkohole, oryginalne ręczniki Euro 2012, miesięczne zapasy Coca-Cola, bilety do kina i wiele, wiele innych!

Dla każdego klienta supermarketu Mili oraz sklepów zlokalizowanych w C.H. Fala mamy niespodziankę w postaci darmowego poczęstunku. Będzie można spróbować gotowanej na świeżym powietrzu grochówki, zasmakować wyrobów mięsnych z grilla lub skosztować napojów serwowanych przez partnerów Pikniku.

Atrakcją Pikniku będzie mammobus, który będzie przeprowadzał bezpłatne badania piersi u kobiet w wieku 50-69 lat. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do wykonania badań. Warto dbać o swoje zdrowie! Badanie mammograficzne nie wymaga żadnych przygotowań! Wystarczy przyjść i udać się do mammobusu.

Gośćmi Pikniku będą również specjaliści od makijażu, a także przedstawiciele Medycyny Rodzinnej, którzy w punkcie konsultacyjnym udzielać będą porad osobom martwiącym się o swój stan zdrowia.

A najmłodszych zapraszamy do zabawy na wielkiej, dmuchanej zabawce wystawionej przed CH Fala! Nielimitowany czas szaleństwa zapewniamy każdemu milusińskiemu, który pojawi się na Pikniku!

W dniu Pikniku Centrum Handlowe Fala w części przemysłowej Fali przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne niespodzianki, a w supermarkecie Mili będzie na Państwa czekało wiele atrakcyjnych produktów w naprawdę Dobrej Cenie!

Każdy Klient, który w dniu Pikniku zrobi zakupy w C.H. Fala lub w supermarkecie Mili na kwotę co najmniej 100 złotych będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą:

weekend dla dwóch osób w Bagińscy SPA, kurs na prawo jazdy, pakiet badań medycznych

Wystarczy wymyślić hasło zachęcające do robienia zakupów w C.H. Fala lub w supermarkecie Mili, wypełnić kupon konkursowy dostępny w dniu 3 września na terenie Fali i supermarketu Mili, wrzucić go do urny, znajdującej się przy stoisku monopolowym Mili oraz czekać na ogłoszenie wyników, które nastąpi 3 września o godz. 17:30. Pełny Regulamin Konkursu dostępny jest na www.mili.com.pl oraz na terenie C.H. Fala i supermarketu Mili.

Serdecznie zapraszamy!