BAW SIĘ Z NAMI I WYGRAJ

12 września 2017

 

Baw się z nami i wygraj wyprawkę szkolną.

Już w sobotę, 16 września, Centrum Handlowe Fala zaprasza na festyn rodzinny "Baw się z nami i wygraj wyprawkę szkolną". Podczas festynu, dzieci będą wykonywać zadania na poszczególnych stoiskach konkursowych i zbierać naklejki na kuponie konkursowym. Kupon z zebranymi naklejkami będzie można wymienić na nagrodę - na woreczek szkolny "na buty" wypełniony artykułami szkolnymi.

Specjalnie dla uczestników festynu, prosto z Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie przyjedzie replika parowozu px46 w skali 1x6. Parowóz na zbudowanych na parkingu torach będzie woził chętnych całkiem za darmo!

Parking C.H. Fala zamieni się w szkołę, powstaną klasy:

-językowa "Disney English"

- wychowanie fizyczne Sport Camp

- zajęcia dodatkowe z Bodaikan Karate Klub

- plastyczna z Akademią Pinocchio

Będzie też boisko na którym będzie można pograć z piłkę a Football Academy. A kto jeszcze nie jeździł na wrotkach, ten będzie mógł spróbować swoich sił z instruktorami pierwszej w szczecibie Wrotkarni.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabaw, w którym będzie można powyginać ciało z instruktorami ze szkółki Gimnastyka dla Smyka, pomalować buźkę albo skorzystać z innej niespodzianki.

A w strefie zdrowia na stanowisku firmy Geers rekomendowanej przez p. Aleksandra Dobę będzie można skorzystać z bezpłatnych badań słuchu a u specjalistów Spondylus będzie można dokonać oceny postury dziecka (kręgosłup, kolana, stópki)

Na scenie poza występami Rebel Dance nie zabraknie zabawnych konkursów dla całych rodzin, w których będzie można wygrać bilety do kina Helios, wejściówki do Papugarni Carmen i niespodzianki ufundowane przez Chatę Polską.